První přátelák i debut v dresu Kolína

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 14.01.2017 | přečteno 1305x

Příprava na jarní část Divize začala kolínskému "áčku" před několika dny a dnes se poprvé v novém roce pustili do přátelského utkání s SK Poříčany.

Svůj debut v dresu Kolína si dnes odbylo hned několik hráčů - brankář Josef Ptáček, který doposud působil v Pardubicích a záložník Milan Vácha, který působil v Kutné Hoře. Přestupy obou hráčů jsou ale stále v jednání. Dále dres "A" týmu poprvé oblékli dorostenci Petr Saulich a Josef Nekolný

Za velmi nepříjemných podmínek na umělé trávě a hustého sněžení se hráči pustili do utkání. Na kluzkém povrchu to spíše připomínalo zápas ledního hokeje. I přes tuto nepříjemnost šli do utkání oba týmy s velkou chutí. Už od prvních minut byla patrná velká bojovnost, která se ale občas zvrhla v několik nešetrných zákroků. Utkání nakonec přežili všichni ve zdraví a Kolín zvítězil 5:1!

Autory branek doplníme později.

Soupiska: Ptáček (Kopecký) - Nekolný, Zdeňka, Čapek, Němeček, Novák, Brunclík, Ludvíček, Veliký, Vácha, Biško R., Bora, Nešpor, Saulich, Šourek, Seifert, Rybařík.

Diskuze k článku