PÚ: Remíza s Vysokým Mýtem

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 21.01.2017 | přečteno 1152x

Za slunečného počasí a teplotou dost pod nulou sehrál náš "A" tým v pořadí druhé přátelské utkání. Na umělé trávě se v dopoledních hodinách střetlo naše "áčko" s týmem Vysokého Mýta, které hraje stejnou soutěž - Divizi. Zápas byl i tentokrát jako na ledě a bylo velké riziko zranění. Dnešní utkání se však bez zranění neobešlo, nikoliv však kvůli namrzlé hrací ploše. V hlavičkovém souboji se s jedním z hostujících srazil hlavou domácí Zdeňka, který musel nuceně střídat. Jeho povrchové zranění bylo alespoň na dva stehy.

Skóre vypovídalo v průběhu utkání pro stranu Vysokého Mýta (0:2) ale pak udeřili kolínští. Ve 49. minutě se prosadil Matěj NOVÁK a v závěrečné desetiminutovce poslal balon za záda hostujícího golmana Daniel NEŠPOR a vyrovnal na konečných 2:2.

Branky: Novák, Nešpor

Sestava: Ptáček - Zdeňka, Čapek, Němeček, Brunclík, Veliký, Vácha, Biško R., Bora, Nešpor, Rybařík.

Náhradníci: Kopecký - Novák, Ludvíček, Saulich, Puk.

Diskuze k článku