PÚ: S novým trenérem remíza s Pardubicemi

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 28.01.2017 | přečteno 1108x

Výraznou změnou se stala výměna na postu trenéra. Jiřího Biška nahradil Jaroslav Havrda, který už v našem klubu působil dříve (více info později).

V prvním poločase padla jen jedna branka, i když k vidění bylo více příležitostí na obou stranách. Jediným střelcem první půle se stal dorostenec Matěj Novák, který obdržel fantastickou přihrávku před branku hostů od nováčka Petra Jindřicha.

Výrazným článkem našeho týmu byl již zmíněný útočník Petr Jindřich, který se dnes výrazně podílel na celé hře. S kapitánskou páskou dnes dokázal vstřelit i jednu branku z mnoha příležitostí a do týmové kasy to bude mít pěkně drahé. O přestupu tohoto útočníka z Rokycan se bude jednat v následujících dnech.

Na začátku druhého poločasu navýšil náš náskok na 2:0 právě Jindřich a nedlouho po něm se trefil i skvěle hrající David Brunclík. Hosté se následně ještě vzchopili a v závěru utkání dokázali vyrovnat na konečných 3:3. Kolín i po třech odehraných přípravných utkání neokusil prohru.

Branky: M. Novák, P. Jindřich, D. Brunclík

Sestava: Kopecký - Čapek, Biško R., Šourek, Nešpor, Němeček, Vácha, Bora, Brunclík, Novák, Jindřich.

Náhradníci: Ptáček - Puk, Seifert, Ludvíček, Rybařík, Veliký

Diskuze k článku