Další vítězství v přípravě

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 18.02.2017 | přečteno 972x

Kolín si připisuje další výhru v přípravě na jarní část Divize. Dnes si poradil s týmem Polné 5:2. TJ Sokol Polná působí v Divizi ve skupině D a aktuálně okupuje sedmou příčku

Z počátku to bylo velmi vyrovnané utkání, než se zápasu ujal Kolín. Po prvním poločase vypovídalo skóre pro naše mužstvo - 2:0, když se nejprve prosadil Petr ŠOUREK a na něho navázal Adam ČAPEK.

V druhém poločase se povedlo hostujícím vyrovnat na 2:2. Jenže pak se ke slovu opět dostal Kolín - v rozmezí zhruba pěti minut kolínští převrátili skóre utkání opět na svou stranu. Nejprve se trefil Oleksandr BORA a ihned po něm se trefili Petr JINDŘICH a Martin PUK.

Branky: Šourek, Čapek, Bora, Jinřích, Puk

Sestava: Ptáček - Čapek, Němeček, Biško R., Bora, Nešpor, Šourek, Štoček, Puk M., Puk O., Seifert.

Náhradníci: Kopecký - Zdeňka, Vácha, Jindřich, Volavka.

Foto: FK Kolín - TJ Sokol Polná - Fotogalerie