Se soupeřem z Dobrovic bez branek

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 25.02.2017 | přečteno 1072x

Na sedmé přátelské utkání k nám zavítal celek z Dobrovic. FK Dobrovice aktuálně hrají ČFL a v tabulce se nachází na 12. místě s náskokem patnácti bodů na sestupovou příčku. Hráči z Dobrovic dnes byli určitě favoritem utkání ale kolínští tento papírový předpoklad dokázali vyvrátit - zápas skončil bezbrankovou remízou a soupeř jel domu s prázdnou. Ovšem je třeba dnes vyzdvihnout skvělou práci obou kolínských brankářů - Josefa Ptáčka a Arnošta Kopeckého.

Příští týden se odehraje poslední přátelské utkání - v 10:15 vyzve naše mužstvo tým z Převýšova.

Sestava: Ptáček - Čapek, Němeček, Biško R., Bora, Nešpor, Vácha, Šourek, Jindřich, Puk M., Seifert.

Náhradníci; Kopecký - Novák, Saulich, Puk O., Vyhnánek.

FOTO:

Fotogalerie Suldys

Fotogalerie Jacklin

Diskuze k článku