Vítězný přátelák s Převýšovem.

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 04.03.2017 | přečteno 858x

K poslednímu přátelskému utkání dnes na naše hřiště přijel celek SK Převýšov, v jehož dresu nyní působí brankář Patrik Vízek (ten oblékal dres Kolína v sezoně ve FNL). V tomto utkání kolínští potvrdili svou nepřemožitelnost v přípravných zápasech.

V prvním poločase jsme i přes množství brankových příležitostí branku neviděli. Jedna z největších šancí skončila po hlavičce Jindřicha na břevně hostující branky. Prvního a zároveň jediného gólu se zde přítomní diváci dočkali až ve druhé půli. V úvodních minutách se parádní střelou blýskl David BRUNCLÍK. Ve zbytku utkání se dopředu tlačili oba celky, ale Kolín si jednobrankové vedení pohlídal.

"Přestože jsme hráli na trávě, tak hru trošku ten terén stěžoval. Vymlouvat se na to ale nechci, pro oba týmy to bylo stejné. Hráče jsem nabádal, abychom hráli rychle dopředu s jednoduchým přechodem do útoku. Abychom prostě hráli jednoduše, když nám to soupeř umožní a ten nám to umožnil. Samozřejmě finální a předfinální fáze nám někdy vázla. Co mě mrzí nejvíc, že jsme v první půli měli spoustu nevynucených ztrát, když jsme místo do slabší strany hráli na obsazené hráče a naopak. Převýšov díky tomu několikrát chodil do přečíslení 6:4 nebo 5:4, ale i to jsme dokázali nějakým způsobem odvrátit. V posledních patnácti minutách první půle jsme dali balon na zem, zklidnili se v přechodové fázi a vytvořili si dvě velké šance, které jsme ale neproměnili. Soupeř si vytvořil jednu šanci, dobře zasáhl gólman Ptáček."

"Vstup do druhé půle jsme měli velice slušný. Především prvních patnáct minut. Hráli jsme po zemi s rychlým přechodem. Snažili jsme napadat rozehrávku soupeře, který je v ní silný. To se nám dařilo a získali jsme spoustu míčů. Bohužel tam nespadla druhá branka, která by nás uklidnila. Po prostřídání hra trošku upadla, ale myslím si, že i tak s generálkou můžeme být spokojeni. Utkání nám ukázalo, co jsme vidět chtěli. Uvedl trenér Jaroslav Havrda.

Branky: Brunclík

Sestava: Ptáček - Čapek, Němeček, Brunclík, Biško, Nešpor, Šourek, Štoček, Jindřich, Puk O., Seifert.

Náhradníci; Kopecký - Zdeňka, Novák, Saulich, Bora, Vácha, Puk M.

Diskuze k článku