Rozhovor s Honzou Lukešem

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 05.03.2017 | přečteno 1374x

Po utkání s Převýšovem se na hřišti objevil Jan Lukeš, který v posledním utkání podzimní části v Čáslavi utrpěl vážné zranění. Jak se mu zdravotně daří a kdy by se chtěl vrátit zpět na hřiště?

Jak probíhá léčba a jak se cítíš?

“No tak teď jsem nějaký 3 měsíce po operaci a teď už jsem z nejhoršího venku. Už nějak chodim, našlapuju, už pomalu odhazuju berle a začínám rehabilitovat, takže teď si myslim, že už to bude jenom lepší. Akorát ty začátky, ty byly fakt hrozný“

Takže nenastaly žádné problémy?

“Já doufám že ne, teda jako jediný co, že ta zlomenina byla tříštivá, měl jsem tam nějakej úlomek. Tak to byla asi jediná komplikace, teď už by se to mělo hojit dobře. Snad, že se ten úlomek nějak přichytil k tý kosti, takže by to mělo být bez nějakejch komplikací.“

Na jak dlouho to ještě vidíš?

“Uvidim no, tak takový ty prognózy těžko odhadovat u tohohle zranění, ale chtěl bych nebo tak samozřejmě záleží, jak to bude srůstat ještě a jak se mi bude rehabilitovat, ale já nevim no, nějak bych ten podzim chtěl stihnout. Uvidíme.“

A jak se těšíš?

Těšim se hrozně, protože jako teď přes tu zimu mi to uplně tolik nechybělo, přece jen to běhání a tréninky bez zápasů úplně není ono, ale teď jak jsem prostě viděl kluky a teď začíná soutěž, tak prostě mi to chybí hrozně, takže bych nejraději vlítnul na hřiště hned a hrál no. Ale na to si budu muset ještě počkat“

Hanzi, přejeme brzký návrat na hřiště!

Diskuze k článku