Zimní příprava "A" týmu očima trenéra Jaroslava Havrdy.

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 11.03.2017 | přečteno 2030x

Po odvolání trenéra Jiřího Biška se "A" týmu ujal Jaroslav Havrda, který v klubu působil už před několika lety. Jak hodnotí zimní přípravu?

Máte za sebou několik přípravných zápasů, ve kterých jste ani jednou neokusili prohru. Jak vidíš herní projev týmu?

Rozdělil bych to na dvě fáze, ta prvotní se odehrávala na umělé trávě a tam se objevovalo to, co chceme aplikovat v mistrovských zápasech, ta druhá se týká přírodní trávy a tam to má k ideálu daleko, ale věřím, že s přibývajícím časem půjde kvalita herního projevu nahoru, ale až samotné zápasy ukáží, jak na tom jsme.

U „A“ týmu jsi zhruba od ledna. Jak se změnila situace v týmu? Kdo přišel a kdo naopak odešel?

Jsem u týmu stále krátce, nemohu porovnávat co bylo předtím, důležité je to, aby hráči vnímali to, co po nich chceme. Do týmu přišli Jan Štoček, Martin a Ondra Pukové, Milan Vácha a Petr Jindřich, v současné době ještě dolaďujeme příchod jednoho hráče.

Jak hodnotíš zimní přípravu obecně? Změnilo se něco od tvého příchodu po herní a morální stránce?

Přípravu hodnotím pozitivně, ale stále se jedná jen o přípravu, mistrovské zápasy jsou o něčem jiném, ale na rovinu říkám, kvalitu máme a já svému mužstvu věřím, byl by alibismus si nalhávat něco jiného. Herní stránku nechci hodnotit a co se týká morální stránky, hodně jsme na ní pracovali.

V neděli čeká naše mužstvo první jarní mistrák. Na začátku Divize v Ostré Kolín remizoval 0:0. Co od tohoto zápasu očekáváte nyní?

Očekáváme kvalitu soupeře, jeho sílu respektujeme a do zápasu jdeme s pokorou, nicméně, utkání chceme úspěšně zvládnout za 3 body.

S jakým cílem nastupujete do jarní části Divize?

Ambice jsou jedna věc, realita druhá, ale uděláme vše pro to, abychom se co nejdříve pohybovali v horních patrech tabulky.

Diskuze k článku