Z Pardubic vezeme 2 body

Foto: Petr Hrnčíř

Tomáš Šulc | 19.03.2017 | přečteno 961x

I za velmi nepříznivého počasí došlo v Ohrazenicích k sehrání utkání.Již ve dvacáté minutě se Kolín ujal vedení po fantastické střele Davida Brunclíka. Vedení našemu mužstvu vydrželo 15 minut. Poté přišlo vyrovnání - laciná chyba obrany Kolína, které využil Hurf. Poločas skončil remízou 1:1.

Do druhé půle nastupoval Kolín s jasným záměrem - přetočit vývoj utkání na svou stranu. V průběhu kolínští nastřelili dvakrát tyč a dostávali soupeře pod tlak. Tažení za vítězným koncem zápasu překazil v 61. minutě Petr Zdeňka, který po hloupém zákroku uviděl druhou žlutou kartu a jako první okusil, zda v Ohrazenicích teče teplá voda ve sprchách. Kolínští svůj boj ale nevzdali a i o desíti hráčích v poli se snažili o vstřelení vítězné branky. Ani jedna strana nebyla úspěšná, a proto došlo na penaltový rozstřel, v němž jsme byli úspěšnější. V penaltovém rozstřelu nezaváhal ani jeden z řad modro-bílých a na jednom ze zahravačů Pardubic si smlsl Josef Ptáček. O bonusovém bodu rozhodl Jan Štoček.

Branky: Hurf - Brunclík, rozhod. pen. Štoček

Rozhodčí: Štuk - Hrkal, Novotný

ŽK: Pospíšil, Čiernik - 12' a 61' Zdeňka

ČK: Zdeňka (KOL)

Diváci: 70

FK Kolín: Ptáček - Zdeňka, Čapek, Brunclík (K), Štoček, Seifert, Biško, Nešpor, Jindřich, Šourek, Vácha.

Náhradníci;

Karban - Bora, Puk O., Puk M., Saulich, Novák, Ludvíček

FK Pardubice "B": Šmíd - Prokopec, Pospíšil, Čiernik, Pánek D., Kudrna, Fusek, Hurf, Jirka, Řehák, Shejbal

Náhradníci;

Pánek F., Zelenka, Málek, Slezák, Gašpar

Diskuze k článku