Kolín se posouvá před Dvůr Králové

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 26.03.2017 | přečteno 1378x

Kolín se díky dnešní výhře posouvá na páté místo tabulky Fortuna Divize skupiny C před TJ Dvůr Králové. Právě Dvůr Králové dnes v Kolíně utrpěl prohru 2:0.

Po dnešním výkonu právem zůstali všechny tři body v Kolíně. Už zhruba v 10. minutě se po rohovém kopu málem kolínští radovali, ale hosté s velkým štěstím přečkali tlak Kolína. Poprvé Kolín udeřil ve 13. minutě, když se parádně trefil z dorážky navrátilec Jan Štoček.

Ve druhém poločase se výkon domácích zlepšil jak v osobních soubojích, tak v celkovém projevu hry a vypracovali si více brankových příležitostí. Ovšem skórovat ve druhém poločase se Kolínu povedlo pouze jednou. V 67. minutě poslal balon do královédvorské branky Martin Puk a bylo "vymalováno". Kolín dnes po zásluze obral o body Dvůr Králové a následně se před něj dostal i v tabulce Fortuna Divize "C".

Hodnocení trenéra Havrdy:

„Z naší strany to bylo utkání dvou poločasů. V prvním se nám moc nedařilo. V soubojích jsme byli pozdě a vázla nám přechodová fáze. Přesto jsme si vytvořili tři šance a jednu z nich proměnil Štoček. Ve druhé půli se náš výkon zlepšil. Trošku jsme změnili styl hry a to na soupeře platilo. Bohužel z mnoha příležitostí skóroval pouze Martin Puk. V dalších šancích jsme selhali, nebo nás vychytal brankář hostí. Dvůr Králové bych chtěl pochválit, jeho hra byla organizovaná, byl nepříjemný v soubojích, výborný v presinku. Byl to zatím nejlepší soupeř, s jakým jsme se utkali. Ale i tak bylo naše vítězství zasloužené."

Fotogalerie Jacklin

Branky: Štoček, Puk

Rozhodčí: Šimeček - Kyncl, Eibl

ŽK: Vácha - Kruliš, Poděbradský, Vaníček

Diváci: 150

FK Kolín: Ptáček - Čapek, Brunclík (K) (83' Volavka), Štoček (89' Novák), Seifert (71' Němeček), Puk O., Biško, Nešpor, Jindřich (61' Puk M.), Šourek, Vácha (77' Bora).

TJ Dvůr Králové n. L.: Vaníček J. - Picha (78' Otradovský), Kruliš, Poděbradský, Fejk (89' Mertlík), Vaníček O., Hruška (46' Dvořák), Vitebský (64' Tomeš), Ujec, Janouch (64' Škoda), Rejl.

Diskuze k článku