2 body z Kratonoh

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 01.04.2017 | přečteno 1009x

V první dubnový den se naše mužstvo vydalo na utkání na hřiště týmu FK Kratonohy. Kolín i přes to, že se zdál být lepším týmem nakonec do královského města odvezl "pouhé" 2 body.

Vstup do zápasu nebyl zcela podle představ, jak hráčů, tak i trenéra Havrdy. Sršni byli aktivnější a po faulu v pokutovém území Kolína zahrávali penaltu. Tu ale parádním zákrokem vystihl kolínský brankář Josef Ptáček. Právě "Fógl", jak se mu přezdívá, se stává jednou z důležitých opor týmu a expertem na pokutové kopy. Říká se "nedáš, dostaneš". Přesně toto pravidlo platilo v případě dnešního zápasu. V 17. minutě nastala neshoda mezi obráncem a gólmanem Kratonoh, které využil Milan Vácha.

Kolínští si udrželi vedení až do téměř poslední desetiminutovky hry. V 79. minutě se domácí Sršni dokázali prosadit, pro Kolín velmi nešťastným způsobem - po vyražené střele nebyl zcela pokryt David Novák, který srovnal na 1:1.

Po penaltovém rozstřelu se opět připsal druhý bod na konto Kolína, stejně jako po utkání v Pardubicích. Rozhodující penaltu proměnil Jan Štoček.

Branky: Novák - Vácha, Štoček (rozhodující pen.)

Rozhodčí: Opočenský - Ulrich, Šob

ŽK: Pražák, Pago - Vácha, Jindřich

Diváci: 100

FK Kolín: Ptáček - Čapek (64' Němeček), Brunclík (K), Štoček, Seifert, Puk O., Biško, Puk M. (64" Jindřich), Nešpor, Šourek, Vácha

FK Kratonohy: Ordelt - Tulach, Strasser, Kejmar, Haupt, Franc (K), Jiroutek (69' Pago), Peterka, Habrman, Novák, Pražák (76' Jilemnický)

Diskuze k článku