V neděli proti Spartaku Chrastavě

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 06.04.2017 | přečteno 588x

Kolín si po čtyřech odehraných zápasech jarní části stále drží svou neporazitelnost. V tabulce posledních pěti zápasů drží první příčku a jistě bude chtít ve své parádní sérii pokračovat. Tentokrát hostíme v neděli od 16:30 TJ Spartak Chrastava - oddíl kopané! V dresu Chrastavy působí bývalý reprezentant a několikanásobný mistr nejvyšší české soutěže - Jiří Štajner!

V posledním vzájemném uktkání byli úspěšnější hosté. Kolín sice v Chrastavě vedl po gólu Petra Šourka 0:1, ale hráči Spartaku otočili během zhruba dvou minut vývoj utkání na svou stranu a brali výhru 2:1.

Výsledky obou celků z uplynulého kola:

FK Kratonohy - FK Kolín 1: 2 po pen.

TJ Spartak Chrastava - TJ Dvůr Králové 2:0

Diskuze k článku