Série bez porážky pokračuje

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 09.04.2017 | přečteno 927x

Kolín dnes potvrdil roli papírového favorita a porazil Chrastavu 4:0. Domácí se hrnuli do útoku už od samotného začátku zápasu, vytvořili si mnoho brankových příležitostech. I když vše mohlo být jinak, před úvodní brankou Kolína se ve velké šanci ocitl hostující Sandr. Ten však neproměnil a otevřít skóre musel až ve 35. minutě skvělým volejem Milan Vácha.

Ve druhém poločase se to ještě více otevřelo a začala kolínská kanonáda - v 57. minutě se trefil Petr Jindřich, o dvacet minut později prolomil neštěstí v koncovce Jan Štoček a v 85. minutě dokonal Michal Volavka definitivní porážku Chrastavy 4:0.

„Dneska musím pochválit celé mužstvo. Nejenom za hru, ale také za to, že jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí." Podotkl trenér Jaroslav Havrda.

Branky: Vácha, Jindřich, Štoček, Volavka

Rozhodčí: Slavíček - Hůlka, Tryzna

Diváci: 180

ŽK: Řezka, Rozmajzl (Chrastava)

FK Kolín: Ptáček – Biško (80. Seifert), Šourek, Puk O. (59. Zdeňka), Nešpor – Vácha (75. Bora), Brunclík (K), Němeček (64. Volavka), Čapek – Jindřich (80. Puk M.), Štoček.

Spartak Chrastava: Zoul - Řezka (75' Cusnir), Rozmajzl P. (46' Kyncl), Sandr (46' Martínek), Suk, Beneš, Čurgali,Rozmajzl M., Hanzl, Kouba, Štajner (K)

Diskuze k článku