V sobotu do Trutnova.

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 28.04.2017 | přečteno 486x

MFK Trutnov - FK Kolín | 29.4. | 17:00

V sobotu 29.4. se od 17:00 střetne naše mužstvo s týmem Trutnova. Velké překvapení se konalo minulý víkend, kdy na hřiště našeho zítřejšího soupeře přijely Živanice. Sokol si z trutnovského hřiště po prohře 1:0 neodvezl ani bod! MFK Trutnov se aktuálně nachází se ziskem 28 bodů na dvanáctém místě v tabulce Fortuna Divize skupiny C.

Poslední vzájemné utkání skončilo lépe pro náš tým, který přehrál Trutnov v Borkách 3:1. V poločase Kolín sice prohrával 0:1, ale ve druhém poločase díky dvěma brankám Hanze Lukeše a jedné brance Františka Rybaříka otočili utkání v náš prospěch.

Výsledky obou celků z uplynulého kola:

FK Kolín - FK Turnov 2:1

MFK Trutnov - Sokol Živanice 1:0

Diskuze k článku