Těsné vítězství v Trutnově

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 01.05.2017 | přečteno 996x

V sobotu vyjelo naše mužstvo k utkání do Trutnova. Trutnov doma v předchozím kole porazil na svém hřišti Sokol Živanice 1:0 a očekávalo se, že to bude nepříjemný soupeř.

Kolín vstoupil do utkání aktivněji a domácí přehrával. Odměna přišla už v 9. minutě, když se prosadil Jan Štoček. Navýšení náskoku zařídil opět Štoček ve 40. minutě. Ve druhém poločase domácí snížili na 1:2, dokonce mohli v poslední pětiminutovce srovnat. V 85. minutě byl nařízen pokutový kop v prospěch domácích, ale střelu zlikvidoval skvělý Josef Ptáček.

"Myslím si, ze dnes jsme vyhráli zcela zaslouženě, do utkáni jsme vstoupili aktivně a domácí snad ve všech činnostech přehrávali, jen škoda dalších neproměněných šancí, protože by se nám ve druhem poločase dýchalo lépe, kvůli výpadku ve druhé půli jsme málem zhatili dojem z celého utkáni, neboť jsme hráli lehkovážně a podlehli dojmu, ze se nemůže nic stát, protože domácí bojují o setrvání v soutěži a jezdili po zadku. Děkuji mužstvu za první tříbodové vítězství z venkovního utkání, dodá nám to na sebevědomí a již teď slibuji všem našim fanouškům, že chceme body z venku potvrdit v dalším domácím utkáni proti Náchodu." Uvedl trenér Jaroslav Havrda.

Branky: Zezula - 2x Štoček

Rozhodčí: Hurych - Dobrý, Cichra

ŽK: Šourek (KOL)

Diváci: 120

FK Kolín: Ptáček - Čapek, Brunclík (K), Štoček, Seifert, Vácha, Biško, Volavka, Nešpor, Šourek, Puk O.

MFK Trutnov: Šťastný - Vyhnánek (83' Hejna), Makovský (K), Tobiáš, Zezula, Kamitz, Křižovič (65' Havlina), Čech (80' Matějka), Tauchman, Mařas, Kovář.

Diskuze k článku