MD: TŘETÍ SUPERVÝKON V ŘADĚ.

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 08.05.2017 | přečteno 131x

"Po dvou těžkých utkání s Vlašimí a Čáslaví nás čekala bitva na tradiční horké půdě v Mělníku. Vzhledem k tomu, že někteří hráči Mělníka hráli v minulosti za Kolín, mělo utkání hned od začátku silný náboj. Oba týmy hned od první minuty bez žádného oťukávání jeli na plné obrátky. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a bylo jasné, že takto zvolené tempo nemůže ani jeden tým dlouho vydržet. Šance přicházely na obou stranách, ale ani jedna nebyla zužitkována. Naše dvě největší zahodil Strejček, když dvakrát po sobě, šel ze strany sám na gólmana, který ho v obou případech vychytal. Do druhého poločasu se tak nastupovalo za nerozhodného stavu 0 : 0. Ihned od jeho začátku jsme měli převahu, protože soupeři začaly ubývat síly. Strejček ve snaze napravit své selhání z prvního poločasu prokličkoval ze strany do vápna a naservíroval míč Koděrovi, který ve 49. minutě otevřel skóre. O minutu později však střídající Vavák při svém prvním kontaktu s míčem nešťastně zavadil o domácího útočníka a půvabná rozhodčí zapískala penaltu. 1 : 1. O deset minut později opět napravující Strejček posadil přetažený roh na hlavu Zelenky, který velkým obloukem přehlavičkoval brankáře a zvýšil na 2 : 1. Za dalších zhruba deset minut načechral do vápna výborně hrající Juřica dlouhý míč, který si zpracoval nehlídaný střelec Koděra a zvýšil na 3 : 1. To, co se dělo potom, mne už v Mělníku vůbec nepřekvapilo. Ustáli jsme vše včetně další odpískané penalty, vyloučení nesprávného hráče, odmávání nesmyslných postavení mimo hru a dalších perliček hezké mlaďounké rozhodčí. Díky tomuto vítězství jsme si čtyři kola před koncem potvrdili druhé místo ve skupině a nyní již budeme čekat, s kým si to rozdáme ze skupiny A o celkové třetí místo v Krajském přeboru mladšího dorostu. Uvedl trenér mladšího dorostu Vladimír Zeman.

Branky: KODĚRA 2, ZELENKA

Sestava: VESELÝ - JUŘICA, HOŘENÍ, VACKA, STRNAD, STREJČEK, KODĚRA, NÁGL, VLÁŠEK (45´ VAVÁK), ZELENKA, ŠINDELÁŘ.

Diskuze k článku