Kolín porazil poslední Náchod

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 08.05.2017 | přečteno 1011x

Kolínští včera přivítali v rámci 24. kola Fortuna Divize aktuálně poslední tým tabulky. Náchod se do Kolína vydal s počtem dvanácti bodů a mizivou šancí na záchranu v soutěži. Kolín byl jasným favoritem. Povinnost ve formě výhry sice modrobílí splnili, ale s výkonem jistě spokojení nebyli.

V sestavě proběhlo hned několik změn a hra proti poslednímu týmu nebyla zcela ideální. Kolín dostával chvílemi sám sebe pod tlak nepřesnostmi. Ve 27. minutě otevřel skóre pěknou brankou Jan Štoček. V závěru první půle na Štočka navázal Oleksandr Bora a zvýšil na 2:0.

Do druhého poločasu vstupovali kolínští s cílem zklidnit hru a zlepšit pohyb. Proběhlo i střídání, ze hřiště odešli Volavka s Borou a nahradili je Seifert s Jindřichem. Ale ani nyní nepřišlo zlepšení. Kolín se ve druhé pětačtyřicetiminutovce zmohl jen na jedinou branku z pokutového kopu, to se trefil David Brunclík.

V průběhu utkání jste mohli vy, fanoušci, podpořit malou Žanetku, která si prošla dětskou mozkovou obrnou. Na její podporu jste si mohli u našich slečen koupit odznáček s její fotografií. Slečnám, jmenovitě Verče Kozelkové a Terce Saulichové, děkujeme za pomoc s akcí a samozřejmě nejvíce těm, kdo na Žanetku přispěl.

Fotogalerie: Fotogalerie Jacklin

Branky: Štoček, Bora, Brunclík (pen.)

Rozhodčí: Šimek – Kotyza, Brychta

ŽK: Strnad, Schärfer (Náchod)

Diváci: 100

FK Kolín: Ptáček - Čapek, Brunclík (K), Štoček (85‘ Novák), Volavka (52‘ Seifert), Vácha (70‘ Biško), Bora (52‘ Jindřich), Němeček (76‘ Puk M.), Nešpor, Šourek, Puk O.

FK Náchod: Vik – Kábrt, Moravec, Strnad (64‘ Zelman), Schärfer (46‘ Pípek), Omovie, Malý (K), Runkas, Vaněček (46‘ Jimmy), Brich, Soumar.

Diskuze k článku