SD: Vítězství v Mělníku

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 08.05.2017 | přečteno 238x

"V dnešním utkání jsme spokojeni pouze s vítězstvím, ale už vůbec ne s předvedenou hrou. V prvním poločase jsme si bohužel nevytvořili skoro nic, za zmínku stojí pouze břevno z přímého kopu Standy Rosendorfa a šance Ondry Nováka po křižné přihrávce Vojty Uhra, ale až přímý kop v poslední minutě po faulu na Vojtu Uhra přesným obstřelením zdi nás dostal do vedení Standa Rosendorf. Domácí byli naštěstí v koncovce neškodní a tak jsme vedli v poločase 1:0. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře a po naší zpětné přihrávce, kterou vystihl domácí útočník v 55 minutě a po faulu našeho brankáře kopali domácí penaltu, kterou proměnili a vyrovnali na 1:1. To nás bohužel z matného výkonu neprobudilo a nadšeně bojující domácí drželi dlouho nerozhodný výsledek. Postupem času jsme si začali vytvářet brankové příležitosti, kdy jsme netrefili míč před prázdnou brankou a nebo Matěj Novák nastřelil zpoza velkého vápna tyč, ale až v 74 minutě kdy po přihrávce Matěje Nováka dával Standa Rosendorf do prázdné branky a dostal nás opět do vedení 2:1. V dramatickém závěru jsme si vítězství už pohlídali a odvezli si z Mělníka tři body." Uvedl asistent trenéra staršího dorostu Petr Káninský.

Branky: 2x Standa Rosendorf

Naše sestava: Karban - Saulich, Exner (c), Salva, Bukač - Uher, Nekolný, Novák O.,Vlášek (46' Koděra) - Novák M., Rosendorf

Diskuze k článku