U7: COERVER Cup - Horní Měcholupy

Foto: Zuzana Syřínková

Tomáš Šulc | 08.05.2017 | přečteno 286x

KOLÍNŠTÍ KLUCI NA COERVER CUPU ZANECHALI HODNĚ SILNÝ DOJEM!

"Úspěch, slovo, které asi není úplně na místě, když mluvíme o kategorii U7. Musím se omluvit, jiné slovo pro zhodnocení počínání kolíňáků mě nenapadá. Kluci se prezentovali naprosto úžasným výkonem a ….. půjdeme li trošku proti proudu (výsledky se nezveřejňují), skončil náš tým na prvním a druhý tým na děleném druhém a třetím místě!

Perfektně organizačně zvládnutý turnaj, doplňkový program, kde kluci mohli ukázat své individuální dovednosti a poměřit tak své schopnosti (i tam kolíňáci slaví úspěch, více dále v článku), to vše v tempu, kde nepřišla ani chvilka prostoru na odliv pozornosti borců na trávníku.

My jsme do turnaje vstoupili krásně, lehce, dobře nalazeni a po celý turnaj z nás pohoda nespadla. Soupeřům jsme byli více než důstojným protivníkem, troufám si říct, že individuálně se nám dařilo nejlépe, zároveň je třeba uznat, na turnaji se našla spousta šikovných, technicky vybavených hráčů mužstev Slavie Praha, Braníku a Ústí nad Labem.

Jestli se nám individuálně dařilo, kluky musím chválit za věci, které vycházejí z nich samotných a na kterých zatím vůbec vzhledem k věku nepracujeme a to je souhra. Tato nadstavba, která z kluků vychází naprosto přirozeně, dělala mezi kolíňáky a soupeři největší rozdíl. Společně s rychlostí jakou nažhavení borci doráželi na soupeře a chutí vstřelit branku si kluci získali sympatie přihlížejících, ať rodičů, nebo trenérů.

Vyslechl jsem si řadu uznání od pořadatelů, tedy instruktorů coerveru i trenérských kolegů, cítil jsem za sebe i asistenty obří hrdost a na kluky jsem byl právem pyšný.

I kdyby se klukům nevedlo, tohle byla zkušenost nad zlato, naše prezentace však hřeje u srdce. Navíc, výčet úspěchů při závěrečném ceremoniálu a razítko všemu dalo vyhlášení dovednostní soutěže, kde Radim Sixta a Míša král zvítězili v disciplínách vedení míče ve slalomu a přesnosti!

Taková zajímavost na závěr, je to neuvěřitelné, kluci si v tomto ofenzivním turnaji zastříleli. Ve dvanácti utkáních kolíňáci pálili 145x!!!!! a 49x inkasovali."

Diskuze k článku