Kolínští žáci vybojovali bronz

Foto: svoboda.info

Tomáš Šulc | 09.05.2017 | přečteno 360x

"Družstvo starších žáků B mělo tento týden volný los a tak mu přišla vhod účast na 19.ročníku mezinárodního turnaje v Malešově. Memoriál Františka Lhotáka přivítal 10 týmů. V modré skupině byli FK Půchov, 1.FK Příbram, Slovan Liberec, Sparta Praha a kombinovaný tým SK Malešov+FK Kolín.

Červenou skupinu tvořily týmy Slavie Praha, FK Čáslav, Slovan Bratislava, Illés Akademia Sombathely a FK Mladá Boleslav.

Malešovská stopa v kombinovaném týmu byla spíš symbolická v podobě hráče Michala Škopka. Podle pravidel turnaje mohou v neligových týmech nastoupit hráči o rok starší, to využilo našich 6 hráčů.

Sestava: Hurt(17´Tomáš Foršt); Fíla,Barabáš,Žemba; Zábranský,Žídek,Nytra;Koutský. Střídali: Poula,Miroslav Foršt,Křovák,Kolář,Semenec,Procházka,Škopek.

Výsledky Kolína: Půchov 1:0(Koutský), Příbram 0:0, Liberec 2:2(Semenec,Zábranský), Sparta 1:0(Zábranský). Semifinále se Slávií nevyšlo 0:5. Vše si Kolín vynahradil v boji o 3.místo a maďarského soupeře Sombathely porazil 2:0(2x Zábranský).

Zábranský se s dalšími dvěma hráči podělil o titul krále střelců.

Pořadí: 1. Slávia Praha, 2. Slovan Bratislava, 3. Malešov+Kolín, 4. Sombathely,...7. FK Čáslav

Uvedl trenér Zdeněk Hadrovský.

Diskuze k článku