MD: ODEVZDANÝ SOUPEŘ SI ODVEZL DEVÍTKU.

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 14.05.2017 | přečteno 415x

"Od první minuty bylo jasné, že soupeř si přijel vytrpět osmdesát minut na hřišti. Nijak nevzdoroval a jen odevzdaně bránil. Už v první minutě při našem prvním průniku do vápna byl faulován Strnad a Koděra proměněnou penaltou zahájil svůj střelecký den. Šňůru mu přetrhl v páté minutě Šindelář. Po té si dal Koděra čistý hattrick a přesunul se na stopera. Tím dal příležitost i dalším střelcům. Netradičně se dvakrát trefil stabilní stoper Hoření, jednou se prosadil důrazný Vavák a skóre uzavřel nádherným sólem se zasunutím do prázdné brány Strejček. Chlapci pokračovali v nastoleném trendu posledních zápasů, soupeře nepodcenili a se svou zhruba padesátiprocentní efektivitou proměňování brankových příležitostí mohlo být branek daleko více." Uvedl trenér Vladimír Zeman.

BRANKY: KODĚRA 4, HOŘENÍ 2, VAVÁK, STREJČEK, ŠINDELÁŘ.

VESELÝ - JUŘICA (JEDLIČKA), HOŘENÍ, VACKA, STRNAD, STREJČEK, KODĚRA, VLÁŠEK (DOTTER), NÁGL, ŠINDELÁŘ, VAVÁK.

Diskuze k článku