St. dorost nasázel Kosmonosům desítku

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 17.05.2017 | přečteno 273x

"V dnešním utkání jsme si s chutí zastříleli a proti zcela odevzdanému soupeři ještě několik šancí zahodili, ale konečně jsme proměnili hned první naší příležitost a to se potom odrazilo na našem výkonu, i když soupeř byl opravdu slabí, i když jeho jarní výsledky tomu neodpovídali, poslední dvě utkání vyhráli a tak jsme utkání konečně dohráli bez zbytečných nervů, což v posledních zápasech nebylo zvykem a tak doufáme že pohodu a kvalitu hry si přeneseme do dalších utkání," uvedl as. trenéra staršího dorostu Petr Káninský.

.

.

Sled branek (nahrávky):

1:0 Koděra David (Nekolný)

2:0 Novák Matěj (Koděra)

3:0 Novák Matěj (Novák O.)

4:0 Novák Ondra (Novák M.)

5:0 Novák Matěj (Rosendorf)

6:0 Novák Ondra (Rosendorf)

7:0 Novák Matěj (Bukač)

8:1 Vacka Lukáš (Novák M.)

Naše sestava: Karban - Nekolný,Salva, Exner (K) - Bukač,Novák O.,Uher, Rosendorf,Saulich (72' Šindelář) - Koděra (46'Vacka),Novák M.

Diskuze k článku