V neděli všichni na derby!!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 17.05.2017 | přečteno 754x

FK Kolín - Sparta Kutná Hora | 21.5. | 17:00

Už v neděli nás čeká derby s Kutnou Horou!

Kolín prodloužil sérii vítězství. V Přední Kopanině zvítězil 0:3 a tuto výhru má v plánu naše mužstvo potvrdit i v derby. Kutná Hora neprožívá zrovna vydařenou sezonu, aktuálně se nachází na 15. místě. S kutnohorskou Spartou se utkáme v neděli od 17:00 u nás v Borkách!!

Ještě jedna zpráva – během utkání si budete moci opět zakoupit odznáček na nemocnou Žanetku! Doufáme, že se akce zúčastní ještě více fanoušků, než v utkání s Náchodem. Pomozme Žanetce k jejím prvním krůčkům!

Když na se na podzim odehrálo poslední vzájemné utkání těchto celků, byl mírným favoritem Kolín. Papírové předpoklady ale nevyšli úplně přesně a modrobílí v Kutné Hoře remizovali 1:1 a následně Spartě podlehli na penalty. Jedinou branku Kolína vstřelil Jan Lukeš.

Výsledky obou celků z uplynulého kola:

FC Přední Kopanina - FK Kolín 0:3

Sparta Kutná Hora - FK Náchod 0:1 (po pen.)

Diskuze k článku