OFS Kolín slavil úspěch ve finále Čech-západ

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 18.05.2017 | přečteno 217x

Po vítězství v krajském finále okresních výběrů hráčů kategorie U12 slavil nečekaný, ale za to naprosto zasloužený úspěch tým svěřenců trenéra Lindauera a Nováka v podobě prvního místa ve finále Čech pásma západ a kvalifikoval se tak na republikové finále za účasti družstev Chomutova,Plzně,Brna, Olomouce a Vsetína..Pro OFS Kolín se jedná o historicky první vítězství v této kategorii v rámci Čech. Finálový turnaj se konal ve dnech 16.-17.5.2017 v areálu SK Motorlet Praha za účasti výběrů Prahy, Plzně, Chomutova,Chebu,Semil,Prachatic a vítězného Kolína, který s bilancí 4 výhry a dvě remízy zcela suverénně ovládl celý turnaj.

O vítězství se zasloužili tito hráči: Fejfar Ondřej(nejlepší brankář turnaje)Vrba David,Kozák Vojtěch,Šimák Martin,Pena Štěpán,Fojtů Pavel,Černý Jan,Částka Matůš,Blecha Filip, Soukup Marek, Pluhař Ondřej, Ernyger Ondřej,Jahoda Ondřej,Novák Adam.Realizační tým ve složení Zdeněk Novák,Stanislav Lindauer a Vít Melichar.

"Již samotný postup do Prahy byl pro nás velkým úspěchem a poctivou a kvalitní hrou a dodržováním taktických pokynů trenérů jsme si došli až pro vítězný pohár.Kluci si turnaj, který byl perfektně zorganizovaný fotbalovou asociací, nesmírně užili a určitě nechceme být na celostátním finále jen do počtu a doufáme, že nám opět nějaká ta medaile cinkne," komentoval úspěšné tažení kolínských borců předseda komise mládeže OFS Kolín Vít Melichar.

Diskuze k článku