Kolín padl s Vysokým Mýtem

Foto: Jan Kobzáň (ilustrační)

Tomáš Šulc | 29.05.2017 | přečteno 864x

Kolín se mohl v tabulce pohnout výš, jelikož se před 27. kolem nacházel pouze o bod za Vysokým Mýtem a Čáslaví. Stopku ale Kolínu vystavilo v sobotu Vysoké Mýto, které v boji o 4. příčku porazilo Kolín 4:0.

Vysoké Mýto se dostalo do vedení už v 5. minutě, když si do vápna naběhl domácí Rezek a nekompromisně propálil kolínského Ptáčka. Kolínští se vzápětí ujali balónu a zkoušeli se dostat k ohrožení vysokomýtské branky. Modrobílí se ale neprosadili a opět úřadovali domácí - po kombinaci přišel faul před vápnem Kolína. K rozehrávce se postavil Kopřiva a ten technickou střelou zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase si kolínští nic nevytvořili a toho opět využili domácí. V 71. minutě si sice brankář Ptáček dokázal poradit se střelou Štěpánka a následnou hlavičkou Fikejze, ale na ránu Motla už nedosáhl - 3:0. Dovršení výsledku nastalo o 4 minuty později, když se prosadil Štěpánek.

"Vstup do zápasu jsme nezvládli, již v 5. minutě jsme zbytečně inkasovali a myslím si, ze to ovlivnilo celý náš výkon v utkání. I když jsme se v prvních 20' dostali do tří velkých šancí, bohužel, ani jednu jsme nevyužili a pak přišel od domácích trest, když jsme inkasovali z trestného kopu. Ve druhé půli jsme si nic nevytvořili, za to domácí vytěžili z minima maximum. Fotbal se hraje na góly a v tom nás domácí předčili. Mrzí mě nejen výsledek, ale samotná hra. V týdnu si utkáni rozebereme a už pomalu musíme myslet na Ústí nad Orlicí," uvedl trenér kolínského "A" týmu Jaroslav Havrda.

Branky: Rezek, Kopřiva, Motl, Štěpánek

Rozhodčí: Šulcová - Šťastný, Šimek

ŽK: Brunclík, Volavka (KOL)

Diváci: 210

FK Kolín: Ptáček - Čapek, Němeček, Brunclík (K) (84' Saulich), Štoček (62' Bora), Puk O., Biško, Nešpor, Jindřich (41' Volavka), Puk M., Vácha (77' Nekolný).

SK Vysoké Mýto: Černík - Žák, Kopřiva, Živný, Tomášek, Kouřil, Rezek (56' Motl), Štěpánek (78' Trnka), Wimmer, Dvořák, Fikejz (K) (80' Mach).

Diskuze k článku