Z Letohradu si Kolín odvezl 2 body

Foto: Jan Kobzáň (ilustrační)

Tomáš Šulc | 11.06.2017 | přečteno 638x

Kolín v sobotu vyrazil do Žamberka na utkání s Letohradem. Ten se ještě před tímto vzájemným zápasem nacházel v tabulce za námi o 8 bodů a bylo jasné, že už se před naše mužstvo nedostane. I tak nás dost potrápil a nakonec z utkání vytěžil 1 bod.

Kolínští v tomto utkání nepodali tak přesvědčivý výkon, jako v předcházejících zápasech. Přesto si dokázali vytvořit pár šancí. Ty ale neproměnili. Ani domácí nebyli ve střelbě úspěšní a po základní hrací době musel přijít na řadu penaltový rozstřel. V něm kolíňáci ani jednou nezaváhali a získali tak z utkání další bonusový bod.

"Dnes to z naší strany nebyl ideální výkon, utkání bych rozdělil do několika fází, protože celý zápas byl jako na houpačce a v tomto duchu se utkáni odehrávalo až do samotného konce. Možná jsme měli vice šancí, ale utkání asi sluší spravedlivá remíza, jedinými pozitivy je udržená nula a bod navíc v penaltovém rozstřelu, kde jsme byli ti šťastnější," uvedl trenér Jaroslav Havrda.

Branky: Rozhodující pen. M. Puk (KOL)

Rozhodčí: Štuk – Kouba, Ježek

ŽK: Vaniš, Tichý, Štěpán – Šourek, Puk O.

Diváci: 150

FK Kolín: Ptáček - Čapek, Němeček, Brunclík (K), Seifert (54‘ Biško), Vácha (82‘ Bora), Volavka, Nešpor, Jindřich (73‘ Puk M.), Šourek, Puk O.

FK Letohrad: Satoria – Černohorský (70‘ Konečný), Macek, Vaniš, Čada, Tichý, Kabourek, Kail, Slodičák, Štěpán (K)

Diskuze k článku