Letní příprava pohledem trenéra Havrdy

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 08.08.2017 | přečteno 1091x

Kolínský „A“ tým přebral během zimní pauzy v uplynulé sezoně. S týmem ovládl jarní část a dovedl ho na konečné 5. místo. Na lavičce bude pokračovat i nadále. Kolínští mají za sebou letní přípravu, jak ji hodnotí trenér Jaroslav Havrda?

1) Letní příprava je u konce a máte za sebou i několik přátelských utkání. Jak jsi spokojen s celkovým projevem mužstva?

„V přípravě to bylo jako na houpačce, přišlo zatím 6 nových hráčů, a tak nějakou dobu potrvá, než si vše sedne, spíše mě mrzí někdy zbytečná naivita v některých situacích, ale jedná se pouze o přípravu, a tak věřím, že vše následně vyladíme do mistrovských utkání. Co se týká herního projevu, uvidíme, až nejbližší zápasy ukáží, jak na tom jsme.“

2) Z týmu odešlo hned několik hráčů, naopak dost se jich připojilo. Jak moc se muselo všechno „překopávat“?

„Odchody a příchody hráčů patří k fotbalu, změna to samozřejmě je, neboť zatím přišlo dost nových hráčů, noví hráči se jeví dobřee, tak po teto stránce vládne spokojenost.“

3) Tým opustil i Josef Ptáček, kdo zaujme pozici brankářské jedničky?

„To si prozatím nechám pro sebe a nejdříve tím obeznámím samotné brankáře.“

4) Bývalý kapitán David Brunclík se upsal Kratonohům. Ke komu poputuje kapitánská páska?

„Nějaké typy mám, ale v tomto týdnu proběhne volba v kabině mezi hráči.“

5) Je před vámi první ostrý start nového ročníku Divize. S jakou vizí se letos jde do dalšího ročníku soutěže?

„S velkou pokorou, ale určitě chceme atakovat nejvyšší příčky a až samotné zápasy a nejbližší soupeři prověří naši sílu.“

6) Chystají se ještě nějaké změny?

„Ano, tento týden bychom chtěli doladit ještě příchod dvou hráčů.“