Divizi začneme ve Dvoře Králové

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 10.08.2017 | přečteno 610x

Letní příprava je již minulostí a opět začíná nový ročník Divize. V loňském ročníku Kolín obsadil v konečném součtu 5. místo, když suverénně ovládl jarní část. Po postupu Ústí nad Orlicí do ČFL, nezdaru Přední Kopaniny, Kutné Hory, Náchodu a přeložení Ostré do jiné skupiny se ve naší C-skupině promíchaly týmy. Nově se střetneme s pražskou Admirou, Čechií Vykáň, Brandýsem n. L., Zbuzany a Jiskrou Mšeno z Jablonce n.N.

Kolín jako první zamíří na hřiště týmu Dvora Králové, který minulou sezonu ukončil na 8. místě. Ve vzájemném utkání v jarní části Kolín zvítězil po trefách Honzy Štočka a Martina Puka 2:0.

První zápas Divize C pro sezonu 2017/18 začíná v neděli 13.8. od 17:00 na hřišti Dvora Králové!

Diskuze k článku