Kolín padl na penalty

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 21.08.2017 | přečteno 667x

Již před zápasem se očekávala velká kvalita soupeře, nakonec posilněné Pardubice odvezli z Kolína 2 body po výhře na penalty.

Hráčům Kolína se v tomto zápase moc nedařilo. Vázla především předfinální fáze a bohužel si tak nedokázali vytvořit větší množství brankových příležitostí. Podobný scénář prožívali i pardubičtí. Ti ale zahrozili zhruba v 16. minutě, kdy se po přímém kopu musel blýsknout domácí brankář Blahovec a vytáhl nebezpečnou střelu nad břevno. V závěru utkání mohl rozhodnout Veselý, ten ale balon poslal mimo branku pardubického Šmída.

V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, když zvítězili 2:4.

POZÁPASOVÝ ROZHOVOR S TRENÉREM HAVRDOU

FOTOGALERIE – JACKLIN

Rozhodčí: Cichra – Musil, Opočenský

ŽK: Vácha – Prosek, Jirka

FK Kolín: Blahovec – Živný, Čapek (76‘ Puk M.), Němeček, Veselý, Janecký, Seifert (62‘ Šindelář), Puk O., Nešpor (K), Šourek, Vácha (69‘ Jindřich).

FK Pardubice „B“: Šmíd – Prosek, Spěvák, Kudrna (K), Gašpar, Kopřiva (46‘ Piroch), Látal, Zelinka (57‘ Jirásek), Řehák, Rybička, Sokol (68‘ Jirka).