Áčko po třetí remizovalo

Foto: Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 04.09.2017 | přečteno 1021x

Kolínský „A“ tým už po třetí v řadě nedokázal porazit soupeře v základní hrací době a opět musely rozhodnout o přídělu bonusového bodu penalty. Na rozdíl od utkání na Admiře, tentokrát bral druhý bod soupeř, když rozhodující penaltu proměnil náš bývalý hráč Michal Kouřil.

Naše mužstvo se ujalo vedení jako první. Skóre otevřel ve 28. minutě stoper Petr Šourek. Radost z vedení ale nevydržela dlouho. O chvíli později se ze sporné situace prosadil Krejčík. Kolínští vypadli z tempa a toho opět využili hosté. Ve 32. minutě poslal Kratonohy do vedení exkolínský Michal Kouřil. Ve druhém poločase se modrobílí zmohli už jen na srovnání stavu. Před branku dostal balon Josef Janecký a z tutové příležitosti nezaváhal.

V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hráči Kratonoh. Kolínští v penaltách trefili jednou brankovou konstrukci a třikrát si s míčem poradil brankář Mačí. Naopak definitivní tečku za utkáním udělal Michal Kouřil.

Branky: Šourek, Janecký – Krejčík, Kouřil

Rozhodčí: Janíček – Benedikt, Kouba

ŽK: Šourek – Čada, Krejčík

Diváci: 240

FK Kolín: Blahovec – Živný, Čapek (77‘ Šindelář), Němeček, Veselý (68‘ Mlynka), Janecký, Seifert (88‘ Puk O.), Nešpor (K), Jindřich (41‘ Puk M.), Šourek, Vácha.

FK Kratonohy: Mačí – Kouřil, Štoček (88‘ Karanský), Kábrt, Novák, Čada (K), Brunclík (74‘ Jimmy Peremene), Štěpán, Kraják (66‘ Ličman), Krejčík (66‘ Jošt), Haupt.

Pozápasový rozhovor s trenérem Havrdou

Časosběrné video z celého utkání

Fotogalerie:Rajce.net Jacklin (foto: Jan Kobzáň)<

      

Zonerama FK Kolín (foto: Natálie Krupková)

    

Diskuze k článku