Kolín poprvé nebral ani bod

Tomáš Šulc | 18.09.2017 | přečteno 356x

Na zápas se Živanicemi nás přijela podpořit Žanetka s maminkou. Před úvodním výkopem proběhlo slavnostní předání šeku na 32 810 korun, které se vybraly díky Vám, fanouškům. Velké díky patří i novomanželům Beranovým a Borešovým, kteří výtěžek z tomboly věnovali právě na skoro sedmiletou holčičku. Po předání šeku z rukou Jaroslava Havrdy následovalo předání dortu k jejím 7. narozeninám.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE.

Pomáhat Žanetce budeme i nadále s Vaší pomocí. Během zápasu s Živanicemi se malé bojovnici připsalo dalších 3 807 Kč. V neposlední řadě patří velké díky i slečnám, které se angažují v prodeji odznáčků při domácích zápasech našeho „A“ týmu.

Po velké události s Žanetkou přišel úvodní hvizd sudího Švorce. V prvním poločase to vypadalo pro Kolín slibně. Už v 16. minutě hry se prosadil Milan Vácha a poslal Kolín do vedení. Ve 27. minutě hry ovšem udeřili hosté. Zbytečný faul před šestnáctkou domácích a přímý kop. Přes dlouhou zeď kopl pěkný balon Gorol a všichni hráči včetně brankáře mohli jen sledovat, jak plachtí do sítě. Kolínští se i nadále hnali dopředu. Bohužel branka z naší strany nepadla.

Do druhého poločasu se vstupovalo s nerozhodným stavem 1:1. Ten vydržel pouze do 54. minuty. Centrovaný míč do pokutového území Kolína našel jako první Buriánek a uklidil ho za záda Vítka Blahovce. Srovnat se domácím už nepodařilo a musí se smířit s první úplnou bodovou ztrátou.

Rozhovor s trenérem Jaroslavem Havrdou doplníme později.