Kolín poprvé nebral ani bod

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 18.09.2017 | přečteno 747x

Na zápas se Živanicemi nás přijela podpořit Žanetka s maminkou. Před úvodním výkopem proběhlo slavnostní předání šeku na 32 810 korun, které se vybraly díky Vám, fanouškům. Velké díky patří i novomanželům Beranovým a Borešovým, kteří výtěžek z tomboly věnovali právě na skoro sedmiletou holčičku. Po předání šeku z rukou Jaroslava Havrdy následovalo předání dortu k jejím 7. narozeninám.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE.

Pomáhat Žanetce budeme i nadále s Vaší pomocí. Během zápasu s Živanicemi se malé bojovnici připsalo dalších 3 807 Kč. V neposlední řadě patří velké díky i slečnám, které se angažují v prodeji odznáčků při domácích zápasech našeho „A“ týmu.

Po velké události s Žanetkou přišel úvodní hvizd sudího Švorce. V prvním poločase to vypadalo pro Kolín slibně. Už v 16. minutě hry se prosadil Milan Vácha a poslal Kolín do vedení. Ve 27. minutě hry ovšem udeřili hosté. Zbytečný faul před šestnáctkou domácích a přímý kop. Přes dlouhou zeď kopl pěkný balon Gorol a všichni hráči včetně brankáře mohli jen sledovat, jak plachtí do sítě. Kolínští se i nadále hnali dopředu. Bohužel branka z naší strany nepadla.

Do druhého poločasu se vstupovalo s nerozhodným stavem 1:1. Ten vydržel pouze do 54. minuty. Centrovaný míč do pokutového území Kolína našel jako první Buriánek a uklidil ho za záda Vítka Blahovce. Srovnat se domácím už nepodařilo a musí se smířit s první úplnou bodovou ztrátou.

Rozhovor s trenérem Jaroslavem Havrdou doplníme později.

Rozhovor s trenérem Jaroslavem Havrdou.

Šanci na reparát mají kolínští příští týden, když zajíždí na půdu Turnova.

Branky: Vácha – Gorol, Buriánek

Rozhodčí: Švorc – Trska, Hurych

ŽK: Jindřich – Buriánek

Diváci: 170

FK Kolín: Blahovec – Živný, Němeček, Janecký, Šindelář (62‘ Veselý), Seifert (81‘ Mlynka), Puk O. (46‘ Čapek), Puk M. (71‘ Jindřich), Nešpor (K), Šourek, Vácha (85‘ Novák)

TJ Sokol Živanice: Vašíček – Zdeňka, Pánek, Ferčák, Herzán (K), Gorol, Kakrda (91‘ Novák), Buriánek, Petrus (74‘ Pánek), Polák, Ujec (82‘ Bukač)

Diskuze k článku