Další domácí bodová ztráta

Foto: Jindřich Semotam

Tomáš Šulc | 03.10.2017 | přečteno 843x

Kolín v letošním ročníku Divize doma ještě nevyhrál. Nepříznivou bilanci z domácích utkání chtěl zvrátit v utkání s Čechií Vykáň. Bohužel ani čtvrtý pokus kolínským fotbalistům nevyšel.

Úvod utkání patřil opět Kolínu. Během prvních pěti minut si domácí vytvořili asi dvě brankové příležitosti. Branka do sítě brankáře ale Kosmáka nepadla a udeřili hosté. Ve 14. minutě se po smolné situaci ve vápně Kolína ujali vedení zásluhou Dalekoreje 0:1. Kolín zbraně nesložil. Do konce poločasu ještě stihl vyrovnat Milan Vácha a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Ve druhé půli to byl tah na jednu branku. Konkrétně na branku Kosmáka, který si po tomto utkání jistě zaslouží velký obdiv. I v tomto zápase vázla kolínským hráčům koncovka. Z několika slibných šancí ve druhé části hry se balon do hostující branky nedostal a opět o bonusovém bodu musely rozhodnout penalty. V penaltové loterii byli šťastnější hosté, když jeden z domácích trefil tyč. Hráči Vykáně neomylně proměnili všechny pokusy a z utkání vyšli lépe.

Rozhovor s trenérem Jaroslavem Havrdou

Fotogalerie: Zonerama – Foto: Jindřich Semotam

Branky: Vácha – Dalekorej

Rozhodčí: Maiello – Dobrý, Musil

ŽK: Puk M. (KOL)

Diváci: 180

: Blahovec – Živný, Čapek, Němeček, Veselý, Janecký, Seifert, Puk M. (60‘ Novák), Nešpor (K), Šourek, Vácha

Čechie Vykáň: Kosmák – Beneš, Stejskal, Kubek, Reiter (35‘ Šedivý), Jarolím L., Jarolím D., Šplíchal, Říha, Dalekorej, Dlouhý (K) (71‘ Olmr)

Diskuze k článku