Hadrovský:

Tomáš Šulc | 10.10.2017 | přečteno 57x

Sestava: Poborský; Žemba, Koutský, Rozumný, Fíla(36´Procházka); Krupka(36´Hurt); Zábranský, Semenec(43´Křovák), Buchta(41´Kolář), Čáslava; Ješeta.

Za nepříznivého počasí se na UMT v Trutnově hrál svižný fotbal. Z počátku to vypadalo, že je otázkou, jak velkým rozdílem Kolín zvítězí, ale opak byl pravdou. V 8 minutě chyboval, netradičně na místě stopera Koutský a Poborský byl na samostatný nájezd domácího Fabiána krátký 1:0. Hra se pak vyrovnala, ale ve 20 minutě domácí přidali na 2:0 Duchem a hosté měnili rozestavení. Místo na stoperu zaujal Ješeta, ale ani on po zmatcích v obraně nezabránil třetí brance ve 26 minutě, kdy opět Fabián po samostatném nájezdu skóroval. Do druhého poločasu doznala sestava Kolína dalších změn. Kolín hrál, jako o život. Velkým povzbuzením bylo zařazení Zábranského na střed zálohy a Hurta do útoku. Zábranský si sám vypracoval gólovou šanci ve druhé minutě druhé části a o čtyři minuty později krásnou přihrávkou vysunul Hurta Semenec a rázem to bylo jen o gól. Za dalších 10 minut přehazoval brankáře domácích Kolář, ale trefil jen tyč. Přišly i další šance, ale ani tu největší těsně před koncem po rohu kapitán Čáslava neproměnil.

"Sestavou v první půli jsme trochu experimentovali, bohužel to nevyšlo. Za výkon ve druhém poločase před svými hráči smekám. Nebylo tam snad žádné hluché místo. Za týden máme volno a pak se nebojím jet ani do Jablonce!" Uvedl trenér Zdeněk Hadrovský.