Kategorie U15 smírně v Trutnově

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 10.10.2017 | přečteno 199x

"K dalšímu diviznímu utkání jsme zajížděli na druhý Trutnov. Minule jsem říkal, že jsem již schopen hráče v utkání hodnotit. Kolektivní výkon hodnotím známkou dobrý. Více jak konečného výsledku si vážím přístup hráčů k utkání. A navíc, soupeř nám vstřelil pouze jednu branku. Tu druhou jsme si dali sami. Byl to hezký gól. Z voleje do šibenice. Samozřejmě nebylo vše v pořádku, ale individuální chyby byly nahrazeny bojovností a hlavně enormní snahou hrát a plnit zadané úkoly . V úvahu je také nutno brát ten fakt, že hrajeme se šesti hráči o rok mladšími. Dva v základu a na lavičce jen ročník 2004. A to nejsou jen hráči do počtu, ale jsou plnohodnotnými náhradníky. K dalšímu utkání zajíždíme na třetí Jablonec, tak uvidíme, zda moje prognózy mají opodstatnění." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Sestava Kolína: Hurt - Barabáš, Krupka, Čáp(K), Oliva - Žídek, Rejthar, Nytra, Řehák - Kenardžiev, Poula - Čáslava, Zábranský, Koutský, Ješeta

Diskuze k článku