Mladší dorost si poradil s rezervou Dukly

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 12.10.2017 | přečteno 183x

MD: FK Kolín – FK Dukla Praha B 2:1 (0:0)

“Na našem hřišti jsme přivítali velice kvalitní tým Dukly Praha U16. Již od začátku soupeř velice dobře kombinoval a my se snažili bojovností čelit jeho technické vyspělosti, což se nám na začátku příliš nedařilo, a to, když po rychlé kombinaci v 7. minutě zcela sám překopl branku a následně z další akce po průniku do našeho vápna skončila křižná střela těsně vedle. Poté jsme se připomněli my, a to po rohovém kopu Davida Koděry hlavičku Lukáše Jedličky vyrazil brankář hostí na roh. Z další akce v 36. minutě po křižném míči a přihrávce hlavou pronikl soupeř do našeho vápna, ale opět byl naštěstí nepřesný a poslal střelu nad naši branku. My jsme nezůstali pozadu a v 39. minutě nás mohl dostat do vedení Radek Pelikán, který po přihrávce Davida Koděry prošel do vápna soupeře, ale přestřelil branku hostí. Vstup do druhého poločasu se nám povedl a to po povedeném průniku Davida Koděry byl soupeřem faulován a z následné penalty nás v 46. minutě dostal do vedení 1:0. Poté převzali opět iniciativu výborně kombinující hosté, ale my jim čelili opět bojovností a když už měl soupeř šanci tak ji zlikvidoval dnes výborně chytající Dan Bína, ale vydrželo nám to pouze do 67. minuty, kdy propadl míč za naší obranu a tentokrát se soupeř nemýlil a vyrovnal na 1:1. Konečné slovo jsme, ale měli my kdy po přihrávce Michala Exnera pronikl do soupeřova vápna David Koděra strhl opět vedení v 79. minutě na naší stranu. Poté už jsme soupeře k ničemu nepustil a získali skalp velice kvalitního týmu.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Branky: 2x Koděra

Naše sestava: Bína – Kroupa, Jedlička, Machurka, Juřica – Tichý (72´Exner), Miškovský, Koděra (K), Nágl – Pelikán (63´Nevečeřal), Sosvor (80´Bláža)

Diskuze k článku