Kolín byl na Vysoké Mýto krátký

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 16.10.2017 | přečteno 1048x

Kolín hostil v neděli za velmi příznivého počasí celek z Vysokého Mýta. Bohužel i přes skutečnost, že se Kolín ujal vedení, odjížděli výrazně spokojenější hosté.

Nejšťastnějším na kolínském stadionu byl ale někdo úplně jiný. Na zápas nás přijela podpořit opět Žanetka se svou maminkou a hráči si připravili téměř slovy nepopsatelné gesto. Nechali pro ni potisknout dres z naší černé sady s jejím jménem a číslem. Na něm samozřejmě nesměl chybět jediný podpis. V čele s kapitánem Danem Nešporem ho po rozvičce ihned Žanetce předali. Ona tak už je skutečným členem našeho týmu a zároveň může podporovat naše mužstvo v našich barvách!

VIDEO Z PŘEDÁNÍ DRESU

Z počátku utkání měl Kolín na hřišti převahu. Ve 24. minutě dokonce otevřel gólový účet Josef Janecký a poslal tak modrobílé do vedení. Jenže radost z pro nás vypovídajícího skóre trvala jen zhruba 5 minut. Poté se po střele Rezka rozvlnila síť i v brance domácího gólmana Antonína Kadlece. To ale nebylo z naší strany vše. Těsně před koncem prvního poločasu se kolínští ujali opět vedení. "Gól do šatny" zařídil svou druhou trefou v zápase Pepa Janecký.

Ve druhém poločase se vše obrátilo. Pro nás bohužel i skóre. V 63. minutě srovnal na 2:2 opět Tomáš Rezek a v 75. minutě zařídil obrat a plný počet bodů na účet Vysokého Mýta Pavel Štěpánek.

Rozhovor s trenérem Jaroslavem Havrdou

FOTO: Fotogalerie FK Kolín - SK Vysoké Mýto; Jan Kobzáň

Branky: 24' a 45' Janecký - 24' a 63' Rezek, Štěpánek

Rozhodčí: Cichra - Starý, Šafránková

ŽK: Čapek, Šourek, Vácha - Krátký, Valášek

Diváci: 150

FK Kolín: Kadlec - Živný, Mlynka (77' Puk M.), Čapek (86' Puk O.), Němeček (81' Záhora), Veselý (67' Jindřich), Janecký, Seifert, Nešpor (K), Šourek, Vácha

SK Vysoké Mýto: Krátký - Hock, Kopřiva (90' Fišer), Kakrda, Valášek, Tomášek (92' Hájek), Mach (46' Štěpánek), Rezek (83' Benda), Wimmer (69' Motl), Dvořák, Fikejz (K)

Diskuze k článku