U15: Žáci padli na půdě Chrudimi

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 27.10.2017 | přečteno 220x

U15: MFK Chrudim - FK Kolín 3:1

"K poslednímu mistrovskému utkání podzimu jsme vyrazili na lídra soutěže do Chrudimi. Dle tabulky nás čekal soupeř velice zdatný. V soutěži ještě neprohrál. S druhým v tabulce jsme dostali desítku a tak jsem byl zvědavý co to s mužstvem udělá. Přes všechny prognózy různé nápovědy to s naším mužstvem neudělalo nic. Samozřejmě soupeř byl fotbalovější, slušně zvládnuté HČJ, dobrá kombinace, žádné nakopávání dlouhých míčů. Proti tomu jsme postavili odhodlání, bojovnost a hlavně dodržení pohybu hráčů po hřišti. To nám chybělo v tom Jablonci. Spravedlivá by asi byla porážka o branku. Kluci by si to zasloužili. Nyní nás čeká neskutečně dlouhá pauza do prvního utkání na jaře. Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

FK Kolín: Hurt- Barabáš, Krupka, Čáp (K), Rejthar - Žídek, Zábranský, Nytra, Foršt M. - Řehák, Kenardžiev - Čáslava, Ješeta, Poula

Diskuze k článku