Kategorie U14 padla v Chrudimi

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 30.10.2017 | přečteno 262x

U14: MFK Chrudim - FK Kolín 3:1

"Vyrovnaný zápas rozhodli domácí jednou brankou 2 minuty před přestávkou a dvěmi v poslední desetiminutovce. 3 minuty před koncem zápasu byl uprostřed hřiště faulován Ješeta. Hlavičkoval a domácí ho trefil kopačkou do obličeje. Ješeta byl ještě odpoledne(čtvrtek) hospitalizovaný v kolínské nemocnici a v pátek mu operovali zlomený nos! V 68. minutě po faulu na Ješetu byl nařízen přímý kop(hráč domácích kartu nedostal). Přímý kop poslal Čáslava do pokutového území Chrudimi a Koutský překonal domácího brankáře." Uvedl trenér Zdeněk Hadrovský.

Sestava Kolína: Poborský; Rozumný, Ješeta, Čáslava, Žemba; Buchta, Krupka (36´Hurt), Zábranský, Semenec; Fíla (46´Křovák), Koutský.

Diskuze k článku