U12: KLUCI SI ZASLOUŽILI VYHRÁT!

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 30.10.2017 | přečteno 276x

U12: FK Kolín - FK Pardubice 4:5

"Utkání začalo podle předpokladů. Dle tabulky silnější Pardubice hned od začátku měly územní převahu a zatlačily domácí na jejich polovinu. Takto jsme přežili prvních deset minut a postupně jsme srovnávali krok. Proti technickému soupeři jsme se začali prosazovat rychlými protiútoky a to hlavně po stranách s nebezpečnými přihrávkami před branku soupeře. Po takové akci jsme vstřelili první gól utkání. Po chvíli jsme po stejné akci dali další branku, ale rozhodčí nám ji neuznal. Soupeř po našem nedůrazu v obraně vyrovnal. Tento scénář se během zápasu ještě třikrát opakoval, vždy jsme vstřelili vedoucí branku a Pardubice většinou po našich chybách vyrovnaly. Za stavu 4:3 jsme šli dvakrát sami na brankáře, ale nedali jsme. Soupeř nám dal vítěznou branku dvě minuty před koncem. Kluci odehráli skvělé utkání a nebojím se říct, že si zasloužili vyhrát . Určitě jsme si vypracovali více brankových příležitostí a i když byl soupeř techničtější, tak my jsme byli daleko nebezpečnější v brankových situacích. Kluci to samozřejmě obrečeli, ale velká děkovačka od rodičů byla naprosto zasloužená." Uvedl trenér Vladimír Zeman.

SESTAVA: TOBIÁŠ - HELCL, KVASIL, PTÁČEK, KLEPAL, OTRADOVSKÝ, SVATUŠKA, TICHÝ, ŠRÁMEK, VRBA, DITRICH, BOLARD

BRANKY: 2X SVATUŠKA, HELCL, DITRICH

Diskuze k článku