Mladší dorost padl ve Svitavách

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 03.11.2017 | přečteno 147x

Mladší dorost: TJ Svitavy - FK Kolín 4:3 (1:3)

Naše sestava: Bína - Miškovský, Machurka, Jedlička (56´Nevečeřal), Kroupa - Tichý, Koděra (K), Hetcl (63´ Bláža). Nágl - Sosvor (78´ Šín), Pelikán

Branky: Sosvor, Hetcl, Tichý

„V dalším zápase dorostenecké divize jsme za velice větrného počasí zavítali na půdu TJ Svitavy. Vstup do zápasu se nám vydařil a hned v 9 minutě po kolmici Davida Koděry Filip Sosvor pronikl sám do vápna a dostal nás do vedení 1:0. Bohužel naše vedení netrvalo dlouho a soupeř z následného protiútoku po naší ruce ve vápně zahrával pokutový kop, který proměnil a vyrovnal v 11 minutě na 1:1. Nás to nepoložilo, pokračovali jsme v aktivní hře a výsledkem byla branka ve 22. minutě po uvolnění Martina Nágla u postranní čáry, přihrávce na Davida Koděru a jeho zpětná přihrávka za velké vápno a umístěná střela k tyči Ládi Hetcla, kterou nás dostal opět do vedení 2:1. Soupeř zahrozil po našich váhavých rozehrávkách na naší polovině několika nebezpečnými situacemi, které jsme přežili a byli jsme to opět my, když po přihrávce Radka Pelikána před branku ve 38 minutě na zadní tyči nás dostal do dvoubrankového vedení Filip Tichý 3:1.

Druhý poločas soupeř zvýšil aktivitu a my jsme bohužel v 51 minutě po naší chybě, kdy jsme nezachytili průnikovou přihrávku a soupeř sám v našem vápně snížil v 51 minutě na 3:2. Bohužel to nebylo vše, a to když v 64 minutě soupeřův hráč prošel mezi našimi třemi hráči a svůj průnik proměnil a vyrovnal na 3:3. Poté jsme se snažili překlopit vedení na naší stranu, ale ani několik našich střel buď soupeř zablokoval nebo byli nepřesné a tak když už vše směřovalo k nerozhodnému výsledku tak jsme nechali volného hráče na velkém vápně a při snaze o odebrání míče jsme ho faulovali ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop, který domácí proměnili a otočili výsledek ve svůj prospěch v 74 minutě na 3:4. Nám už se odpovědět nepodařilo a tak jsme nešťastně prohráli a odjížděli domů s prázdnou.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku