Starší dorost porazil Svitavy

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 03.11.2017 | přečteno 164x

Starší dorost: TJ Svitavy - FK Kolín 1:6 (0:3)

Naše sestava: Karban (64´Hruška) - Vyhnánek, Exner (K), Salva, Vacka - Záhora, O. - Plandor, Uher (60´Šindelář), Žemba - Novák M.

Branky: Vacka, Salva, 4x Novák M.

„Za silného větru jsme zavítali na půdu TJ Svitavy. Již od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jeho polovině, ale povedlo se nám vstřelit branku až ve 20. minutě, kdy po rohu Vojty Uhera, střelu Ondry Nováka na zadní tyči tečoval Lukáš Vacka a dostal nás do vedení 1:0. Druhé branky jsme se dočkali ve 32. minutě, kdy opět po našem rohu Vojty Uhera Ondra Salva z voleje zvýšil na 2.0. V dalších minutách jsme stále útočili, ale dosáhli pouze břevna po střele Dominika Žemby ze 30 metrů, ale do poločasu jsme se dočkali ještě jedné branky a to, když Dominik Žemba získal míč po chybě domácího obránce a poslal do nájezdu Matěje Nováka, který se ve 38 minutě nemýlil a završil naše poločasové vedení 3:0. Ve druhém poločase jsme byli opět jasně lepší než soupeř, který nebyl moc nebezpečný a tak jsme to byli opět my, když v 57 minutě po pěkné akci Miloslava Plandora a jeho přihrávce ze strany před branku Matěj Novák zblízka nedal brankáři šanci 4:0. Poté opět úřadoval Matěj Novák, kdy v 69 minutě po přihrávce Dana Záhory zvýšil na 5:0 a ještě v 82. minutě svým důrazem po vystihnuté malé domů přetlačil domácího brankáře a završil tak své dnešní čtyřbrankové představení Matěj Novák na 6:0. Radost nám zkazila pouze poslední minuta zápasu, kdy jsme v poslední minutě inkasovali po rohu a dovolili soupeři upravit skóre na konečných 6:1.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku