Starší dorost si poradil s Benešovem

Foto: Anna Kheková

Tomáš Šulc | 08.11.2017 | přečteno 286x

SD: FK Kolín – SK Benešov B 5:2 (3:0)

Naše sestava: Karban (75´Hruška) – Vyhnánek, Salva, Exner (K), Vacka (75´Šindelář) - Novák O., Záhora – Plandor, Uher (62´Rosendorf), Žemba – Novák M.

Branky: Novák, Uher, 3x Žemba

FOTO Foto: Anna Kheková

„V daším zápase divize staršího dorostu jsme na naší umělé trávě přivítali celek SK Benešov B. Nástup do zápasu jsme měli výborný, a to hned v první minutě, kdy po přihrávce Matěje Nováka Dominik Žemba z velkého vápna umístěnou střelou nás dostal do vedení 1:0. Hned z následující akce ve druhé minutě po přihrávce Lukáše Vacky Matěj Novák šel sám do vápna soupeře a nedal brankáři šanci a vedli jsme 2:0. Výbornou dvaadvacetiminutovku završil po přistrčení Matěje Nováka za velké vápno přesnou střelou k tyči Dominik Žemba a zvýšil na 3:0. Poté jsme trochu polevili a dali prostor hostům, kteří si v závěru poločasu vytvořili několik nebezpečných situací, ale žádná nebyla proměněna, a tak jsme šli do kabin s velice příjemným tříbrankovým vedením. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět výborně jako do prvního, a to, když ve 46. minutě šel Matěj Novák sám na branku, ale nastřelil jen hostujícího brankáře, ale stihl ještě z úhlu přihrát před branku Vojtovi Uherovi, který se nemýlil a zvýšil naše vedení na 4:0. Bohužel jsme si nechali dát zbytečnou branku po naší velké chybě a ztrátě míče v našem vápně kdy soupeř do prázdné branky snížil hned o minutu později na 4:1. V dalších minutách jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale proměnili až tu 72. minutě, kdy Dominik Žemba završil dloubáčkem po přihrávce Matěje Nováka svůj hattrick na 5:1. V 82. minutě střelou za vápnem hosté snížili na konečných 5:2.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku