Mladší dorost porazil Benešov

Foto: Markéta Šrámková

Tomáš Šulc | 08.11.2017 | přečteno 240x

MD: - SK Benešov B 4:0 (3:0)

Naše sestava: Bína – Miškovský, Machurka, Kroupa, Nevečeřal (41´Šín) - Tichý, Koděra, Hetcl (41´Šámal), Nágl – Pelikán (52´Škorpil), Sosvor (63´Exner)

Branky: Nágl, 2x Koděra, Exner

FOTO Foto: Markéta Šrámková

„Vstup do zápasu, který jsme hráli na naší umělé trávě se nám vydařil již z prvního protiútoku Radek Pelikán v obrovské příležitosti svoji šanci neproměnil, ale v 7 minutě jsme se dočkali a to po přihrávce Martina Nágla střelou k tyči za velkým vápnem David Koděra nás dostal do vedení 1:0. Dále jsme se snažili útočit, ale po dalších několika brankových příležitostech, které jsme neproměnili a jsme naše vedení pojistili až v 19. minutě, když po kolmé přihrávce Ladislava Hetcla Martin Nágl pronikl do vápna hostí a svojí šanci proměnil a zvýšil naše vedení na 2:0. Ve zbytku poločasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale proměnili až tu poslední na konci poločasu ve 40. minutě, kdy po centru Ondřeje Nevečeřala brankář hostí míč vyboxoval a odražený míč střelou za velkým vápnem přesně umístil David Koděra a upravil poločasové vedení na 3:0. Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili, předvedli několik povedených kombinačních akcí, ale proměnili pouze jedinou a to v 67. minutě, kdy se trefil po centru Lukáše Kroupy nejmenší náš hráč hlavou Michal Exner a uzavřel stav utkání na konečných 4:0.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku