Janecký v čele výhry Kolína

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 13.11.2017 | přečteno 656x

V neděli Kolín hostil FK Zbuzany. Domácí fotbalisté navázali na poslední domácí utkání s Letohradem, a tentokrát svého soupeře ze Zbuzan v čele s několika exligovými fotbalisty porazili 2:0.

Kolínští fotbalisté předvedli v tomto utkání zcela odlišný výkon oproti utkání v Brandýse nad Labem. V prvním poločase se fanoušci Kolína dočkali první branky až v samotném závěru. Ve 40. minutě se poprvé trefil Josef Janecký. To nebylo vše. Téměř o minutu později se opět Pepa Janecký dokázal opět opřít do balonu a protlačil míč za záda hostujícího brankáře.

Více branek už ani jeden z celků v zápase nepřidal, i přes to, že šance se zrodili. Kolín udržel dvoubrankový náskok do posledního hvizdu hlavního sudí a do tabulky si tak připsal veledůležité 3 body před derby s Čáslaví.

Rozhovor s trenérem Havrdou: Facebook - FK Kolín a.s.

FOTO: fotogalerie Jacklin

Branky: 40' a 42' Janecký

Rozhodčí: Šob - Haleš, Bačo

ŽK: Diváci: 130

FK Kolín: Blahovec - Živný (62' Puk O.), Mlynka (78' Puk M.), Čapek, Veselý (87' Záhora), Janecký, Šindelář (74' Jindřich), Seifert, Nešpor (K), Šourek, Vácha (89' Rosendorf)

FK Zbuzany: Winter - Maleček, Dosoudil, Karda, Barciaga, Lička, Hřebeček (84' Radosta), Kordiak, Říha, Kincl (K), Laušman

Diskuze k článku