U15: Přátelské utkání s pražskou Admirou

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 17.11.2017 | přečteno 246x

Branky: Zábranský, Oliva

FK Kolín: Hurt- Barabáš, Foršt, Kurka, Oliva - Žídek, Kenardžiev, Zábranský, Řehák - Červeňák , Noll - Čáslava

"Přechodného zimního období, které bude neskutečně dlouhé, do prvního jarního utkání čtyři měsíce, musíme využít k odstranění nedostatků , které nás provázely podzimem. Využili jsme nabídky Admiry Praha k sehrání přátelského utkání. Soupeř hraje divizi A, tedy o dvě kvalitativní soutěže výš. Hrací čas jsme si dohodli na 2 x 40 min. Oproti mistrovským utkáním o 10 min. více. Netušil jsem co těch 10 minut navíc s námi udělá. Problém také byl, že na střídání jsme měli jen jednoho hráče. Soupeř o poločase vystřídal osm hráčů. I toto je důvod proč Admira je tam a my tu. První poločas hodnotím velice kladně. Naši hráči mě až překvapili svým přístupem k utkání. Snažili, a dařilo se jim, plnit to co jsme od nich požadovali. Vyrovnávací branku na 2 - 2 soupeř dosáhl až v "nastaveném" čase ve 40. minutě z trestného kopu. Posledních deset minut prvního poločasu ale začalo signalizovat to čeho jsem se obával již před utkáním. Jak dlouho vydržíme s "dechem". Mé obavy se projevily druhý poločas. To jsme v 70.minutě prohrávali již 2 - 5 a v poslední desetiminutovce jsme inkasovali ještě třikrát. Přes vysokou porážku jsem za toto utkání rád. Ukázalo nám jasně na co přípravu na jaro zaměřit. Také musíme vyřešit kádr mužstva. Sice nám chybělo z různých důvodů (nemoc, návštěva babičky, zranění) 5 hráčů, ale přesto. Zaměříme se již také na kvalitu doplnění. Jednoho hráče jsme zkoušeli i v tomto utkání. Měl by u nás zůstat. Čas do 15. prosince využijeme k tréninkům třikrát týdně. Potom rozbalíme vánoční dárky a 7. ledna začneme pracovat na splnění cílů, které jsme s dali." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku