Ml. dorost porazil Viktorii Žižkov

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 17.11.2017 | přečteno 158x

MD: FK Viktoria Žižkov B - FK Kolín 2:4 (2:1)

Naše sestava: Bína – Nevečeřal (46´Šín), Machurka, Jedlička, Kroupa – Tichý (48´Sosvor), Nágl, Šámal (76´Pelikán), Škorpil – Miškovský (57´Hetcl), Koděra (K)

Branky: 3x Koděra, Miškovský

"Za větrného počasí jsme zavítali na půdu Viktorie Žižkov a hned od začátku jsme si vytvořili tři vyložené šance, když nejprve ve 3 minutě Jakub Miškovský, potom David Koděra v 9. minutě a ve 13. minutě Filip Tichý šli sami na domácího brankáře, ale všechny tři obrovské šance jsme trestuhodně neproměnili a tak přišel trest, když po dvou nákopech do našeho pokutového území, kdy náš brankář dvakrát neuvěřitelně podběhl míč a dostal soupeře lacino v 25. a 30. minutě do dvoubrankového vedení 0:2. Hned ve 32. minutě se nám povedlo snížit po výkopu Daniela Bíny postupoval David Koděra sám na branku a přesnou střelou kolem brankáře snížil na 1:2. Do konce poločasu jsme byli aktivní, ale šlo se do kabin pro nás nepříznivého stavu 1:2.

Druhý poločas jsme začali obrovskou šancí Jakuba Miškovského, kdy překopl z blízka branku, ale dočkali jsme se v 52. minutě, kdy se konečně dočkal Jakub Miškovský, který střelou z voleje po centru Davida Koděry srovnal na 2:2. Hned o dvě minuty později po přihrávce Václava Šámala svůj průnik proměnil David Koděra a strhl zaslouženě vedení v náš prospěch 3:2. Pokračovali jsme dále v dobrém výkonu a výsledkem byl završený hattrick Davida Koděry, kdy po výkopu Daniela Bíny pronikl ze strany a obstřelil z úhlu domácího brankáře a završil obrat v 62. minutě na 4:2. Poté jsme již hru kontrolovali, soupeře jsme k ničemu nepustili a dotáhli zaslouženě zápas k vítěznému konci 4:2." Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku