Starší dorost si poradil s Viktorií Žižkov

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 17.11.2017 | přečteno 186x

SD: FC Viktoria Žižkov "B" - FK Kolín 2:4 (2:3)

Naše sestava: Karban – Novák O., Exner (K), Salva, Uher – Záhora, Vyhnánek – Plandor, Rosendorf, Žemba (46´Vacka) – Novák M.

Branky: 2x Rosendorf, Novák O., Salva

"Utkání s tradičním pražským týmem FK Viktoria Žižkov B jsme začali dobře, když v 7. minutě se po přihrávce Matěje Nováka uvolnil v pokutovém území Standa Rosendorf a dostal nás do vedení 1:0. Další šanci jsme si vytvořili opět my, ale Matěj Novák ve 20. minutě po obejití brankáře z úhlu svojí šanci neproměnil, ale vynahradili jsme si to ve 26. minutě, kdy důrazný Matěj Novák sebral míč domácímu brankáři,přihrál před branku a Standa Rosendorf zvýšil naše vedení na 2:0. Bohužel se domácím ihned z protiútoku ve 27. minutě po kolmici mezi naše obránce, kdy byl zcela sám před naším brankářem osamocený hráč soupeře a svoji šanci proměnil a snížil na 1:2. Tohle soupeře nakoplo a výsledkem bylo vyrovnání ve 38. minutě, kdy po přihrávce ze strany soupeřův hráč zcela sám před naší brankou vyrovnal na 2:2. S odpovědí jsme nečekali dlouho a to jen do 40. minuty, kdy po rychlé akci poslal polovysoký centr Miloslav Plandor před naší branku a Matěj Novák akrobaticky z voleje strhl vedení na naší stranu 3:2.

Ve druhém poločase jsme si ze začátku vytvořili několik příležitostí, ale až v 58. minutě po rohu Standy Rosendorfa Ondra Salva navýšil hlavou naše vedení na 4:2. Hosté o chvíli později odpověděli nastřelenou tyčí naší branky, ale další příležitosti jsme si vytvořili opět my, ale bohužel jsme je neproměnili. Soupeř se snažil o snížení, ale výsledkem byla jen střela z otočky těsně vedle a tak když Matěj Novák po přihrávce Standy Rosendorfa v 81. minutě nastřelil nohu brankáře domácích uhájili jsme vítězství 4:2." Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku