U8: Turnaj „KOLÍNSKÁ KLIČKA“ na OA v Kolíně

Foto: Zuzana Syřínková

Tomáš Šulc | 17.11.2017 | přečteno 271x

Na OA v Kolíně to o víkendu žilo fotbalem při turnaji „KOLÍNSKÁ KLIČKA“

"Víkendovou sobotu se v hale OA Kolín uskutečnil v této probíhající sezóně první turnaj „kolínské kličky“

Osmdesát dětí ročníku 2009 a 2010 si poměřilo své fotbalové dovednosti na krásné palubovce. Naše barvy reprezentovala dvě družstva ročníku 2010, kam byl nominován každý hráč této kategorie. Turnaj byl v naší režii pojatý jinak, než dokazování si vlastní prestiže. Fungoval jako odměna pro všechny děti tohoto ročníku za jejich pokroky které dělají a také zjištění, jak se v trénincích dařilo a co se povede přenést a předvést na jiném povrchu, než je běžné.

Tento aspekt, kdy bylo naší touhou sehrát ofenzivní fotbal na úkor umístění, byl prezentován trenérům jednotlivých družstev a musím poděkovat všem trenérským kolegům, že nikdo nedržel děti zkrátka, každý hnal svůj tým za vstřelenou brankou na úkor té obdržené. Děkuji také svým kolegům asistentům, oba vedli své týmy v tomto duchu a snažili se dávat všem stejně velký prostor bez rozdílu fotbalového umu.

Výsledkem tak byl perfektní fotbalová atmosféra, která se líbila jak dětem a trenérům, tak přihlížejícím rodičům, kde se pochvalovala nejen hra ale taky perfektně připravené zázemí pro děti, jako svačinka v rámci startovného pro hráče, tribuna k sezení, tak připravený bufet s rychlou obsluhou. Za to vše chci poděkovat rodičům našich „desítek“, za jejich pomoc ohledně příprav zázemí turnaje před a i v jeho průběhu.

Našim barvám se dařilo a soupeřům bylo ukázáno, kdo je domácí na místní palubovce. Šťastnější než naše dva týmy tak byl jen tým Pátku, který jeden náš tým dokázal se štěstím porazit a s druhým prohrál až na penalty.

Nic to však neubralo na pocitu, že všichni si zaslouží zlato a tak se po konci turnaje všem houpalo na krku. Jediným vítězem „kolínské kličky“ byl předvedený fotbal a zlato si tak zasloužil každý, kdo ukázal svoje srdíčko ve hře.

Rád bych na závěr chtěl velmi poděkovat vedoucí ročníku 2010 paní Hamplové za uvolněné ruce ohledně „nesportovních“ starostí ohledně turnaje a řediteli OA Kolín, ing.Dušanu Zahrádkovi za jeho enrgii a chuť pomoci se prezentovat těm nejmenším sportovcům." Uvedl trenér Michal Pluhař.

Kolín bílá - Nymburk 4:0,

góly 2 x Denis D., 1 x Míša K., 1 x Filda Č. Kolín bílá - Pátek 0:1. Kolín bílá - Čáslav 3:1, góly 1 x Kuba V., 1 x Denis D., 1 x Ondra Š. Kolín bílá - Pečky 3:1, góly 1 x Míša K., 2 x Ondra Š.

Kolín modrá - Kolín bílá 0:3,

góly 1 x Honzik P., 1 x Kuba V., 1 x Denis D.

Kolín modrá - Pečky 4:2,

góly 1 x Maty H., 1 x Máca, 1 x Luky K., 1x Jirka Z.

Kolín modrá - Kutná Hora 1:0,

gól Maty H.

Kolín modrá - Milovice 3:0,

góly 1 x Maty H., 1 x Luky K., 1 x Denis V. Kolín modrá - Pátek 2:1 po pen., gól Jirka Z.

Diskuze k článku