Dorostenci porazili Ústí nad Orlicí vysokými rozdíly

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 30.11.2017 | přečteno 240x

FK Kolín U19 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí U19 6:0 (4:0)

Naše sestava: Karban (46´Hruška) - Novák O,. Salva, Exner (c) (54´Šindelář), Vacka - Záhora, Vlášek (59´Žemba) - Plandor, Rosendorf, Uher . - Novák M.

Branky: 2x Plandor, Novák O., Exner, Šindelář, Rosendorf

"Vstup do zápasu se nám vydařil, ikdyž v 8 minutě zahrozil soupeř z rychlého protiútoku, ale v poslední chvíli jsme jeho střelecký pokus v našem pokutovém území zablokovali a tak jsme v 10 minutě udeřili my, kdy po přímém kopu Standy Rosendorfa, který mířil do tyče, ale podařilo se nám dostat k dorážce a Miloslav Plandor nás dostal do vedení 1:0. Ve 12 minutě jsme se radovali podruhé a to když po přihrávce za obranu Jana Vláška se opět Miloslav Plandor nemýlil 2:0. V 17 minutě se zaskvěl po přihrávce Miloslava Plandora akcí Ondra Novák, který svůj průnik přes pokutové území zakončil pod břevno 3:0. Výbornou půlhodinku zakončil ve 28 minutě pohotovou dorážkou Tomáš Exner po přímém kopu Standy Rosendorfa 4:0. V závěru poločasu jsme polevili a po našem zaváhání soupeř z úhlu přestřelil a tak jsme šli do kabin za vedení 4:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět dobře a v 58 minutě se prosadil po rohu Jan Šindelář a hned v 61 minutě uzavřel výsledek na 6:0 po samostatné akci Standa Rosendorf." Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

FK Kolín U17 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí U17 7:0 (6:0)

Naše sestava: Bína - Kroupa (41´Hetcl), Jedlička, Šín, Juřica - Miškovský (41´Tichý), Šámal (53´Bláža), Nágl, Škorpil (41´Sosvor) - Pelikán, Koděra (c)

Branky: 5x Koděra, 2x Pelikán

"Do dnešního utkání ve kterém jsme přivítali neznámého soupeře z Ústí nad Orlicí, jsme vstoupili dobře, kdy se již ve čtvrté minutě trefil David Kodéra, kdy po prostrčení Lukáše Jedličky šel sám do vápna soupeře a nedal brankáři šanci 1:0. V dalších minutách jsme měli jasnou územní převahu, ale dočkali jsme se až ve 20 minutě, kdy po přihrávce Lukáše Kroupy podél postranní čáry unikl obraně David Kodéra a dostal nás do vedení 2:0. Hned ve 24 minutě po přihrávce Václava Šámala byl faulován David Kodéra těsně za velkým vápnem, a opět David Kodéra krásnou střelou z přímého kopu do horního rohu branky zvýšil na 3:0 a dnes střelecky disponovaný David Koděra ve 27 minutě po výkopu Daniela Bíny završil své sólo na 4:0. V závěru poločasu nejprve Radek Pelikán po střele Václava Šámala dorazil míč do branky a hned ve 39 minutě opět Radek Pelikán hlavou usměrnil centr Davida Koděry a uzavřel poločasové vedení na 6:0. Druhý poločas se nám již tolik nevydařil neboť soupeř těžce nesl naše vysoké vedení, ale my jsme bohužel byli neukáznění a tak místo aby dostával žluté karty jen soupeř tak jsme je dostávali také a bohužel se o odrazilo i na naší hře a výši našeho vedení a tak po mnoha neproměněných šancích jsme proměnili pouze jedinou ve druhém poločase a to po přihrávce Kryštofa Šína David Koděra střelou za vápnem uzavřel své dnešní střelecké představení svou pátou brankou na konečných 7:0." Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku