U8: Turnaj v pražském Edenu

Foto: Zuzana Syřínková

Tomáš Šulc | 30.11.2017 | přečteno 181x

"V neděli se naše U8 představila na Slavii v rámci turnaje partnerských klubů.

V opravdu těžkém počasí, kdy zima lezla nejen za nehty, naši bombarďáci ukázali, že umí dřinu i radost z tréninku zúročit při zápasovém zápolení.

Perfektní výkon ve všech zápasech, slabou chvilku si tým vybral pouze v druhé polovině utkání s RMSK Cidlina, který měl ve svém středu neskutečného bombarďáka, jakého je vidět málokdy. Tenhle borec dokazoval nejen proti nám ale ve všech svých utkáních, jaký to je talent. Nějaký Pěna…. skoro to vypadá, že se musíš jmenovat Pěnkava aby si okouzlil už prvním dotykem. Hned jsem se ptal, jestli to s kolínským talentem stejného jména není nějaká přízeň, prý nikoli. :-)

Kluky musím ale jen chválit, předváděná hra z jejich strany se mi líbila. Radost mi dělal zejména Denis Vrablec, který v posledních dvou měsících udělal herně obrovský progres. Nehrál nám na hřišti basket, čím jsem byl obrovsky potěšen, jelikož koordinačně to bývá „samá ruka, samá noha“ a taky „nepřejel“ žádného protihráče, přesto na tvrdosti neubral. Ještě zavřít pusu a ukázat, že nešlo o náhodu i příště!

Od všech zkrátka výkon jako víno, jen náš kápo Máca dostane na hřišti vodítko nebo buzolu, aby nám tak často nebloudil za pomezní čáru, ale mířil na branku. Nádherná práce s balónem a pak nám protne pomezní čáru jako maratonec cílovou pásku. :-)

Vrcholem byl samozřejmě zápas proti sešívkám a musím říct, že přes herní dovednosti kluků ze slávky, víc brankových příležitostí měl náš tým. To bylo pěkně odježděné utkání a díky bojovnosti z toho byla remízka a k výhře nebylo tak daleko. Stejně tak se mi moc líbilo utkání proti kohoutům z Rokycan. K hráčsky vyrovnanému utkání jsme přidali tlak v ofenzivě, to se ale dařilo téměř každý zápas."

Uvedl trenér Michal Pluhař.

Turnaj v Edenu:

FK Kolín - Aš 4:1,

góly 1 x Jirka Z., 1 x Maty H., 2 x Denis V.

FK Kolín - Cidlina 2:5,

góly 1 x Denis D., 1 x Denis V.

FK Kolín - Rokycany 4:2,

góly 1 x Míša K., 1 x Denis D., 1 x Maty H., 1 x Denis V.

FK Kolín - Slavia 3:3,

góly 1 x Jirka Z., 1 x Míša K., 1 x Honzik H.

FK Kolín - Neratovice 6:2,

góly 1 x Míša K., 2 x Radim S., 1 x Maty H., 1 x Denis V., 1 x Máca.

Diskuze k článku